+370 659 10506

Kuo butų nuoma Vilniuje pranašesnė už nakvynę viešbutyje?

 

KAM AKTUALI BUTŲ NUOMA VILNIUJE?

Butų nuoma Vilniuje paprastai skirstoma į ilgalaikę ir trumpalaikę. Ilgalaikę nuomą paprastai renkasi studentai, atvykę studijuoti į Vilnių iš kitų Lietuvos miestų arba užsienio šalių. Kadangi studijos paprastai trunka ne vienerius metus, studentai pageidauja, kad nuomojami butai būtų kuo arčiau universiteto ar kitos mokslo įstaigos.

Studentams, atvykusiems iš užsienio šalių į Vilinų pagal studentų mainų programą, dar svarbiau, kad nuomojami butai būtų kuo arčiau mokslo įstaigos. Nepažįstant šalies ir miesto užsieniečiams studentams norisi kuo greičiau ir nesudėtingai kasdien nuvykti į paskaitas. Todėl strateginė butų nuomos Vilniuje vieta tokiais atvejais labai svarbi.

Kita, trumpalaikė butų nuoma Vilniuje, labiau aktuali į Vilnių atvykstantiems atostogauti arba komandiruočių metu. Trumpalaikė butų nuoma Vilniuje paprastai trunka nuo kelių dienų iki kelių savaičių ar mėnesių. Kelias dienas Vilniuje paprastai praleidžia draugų kompanijos ar šeimos, norėdamos labiau susipažinti su miestu. Ilgesniam laikui butų nuomą Vilniuje pasirenka žmonės, nusprendę praleisti atostogas šiame mieste.

Darbo komandiruotės taip pat gali užtrukti nuo kelių dienų iki keleto mėnesių, priklausomai nuo to, kokio masto projektas vykdomas. Tad darbuotojams, vykstantiems į komandiruotes, tenka spręsti butų nuomos Vilniuje klausimą ir ieškoti strategiškai patogesnės vietos.

O GAL VISGI GERIAU APSISTOTI VIEŠBUTYJE?

Vilniuje nėra labai pigi. Ypač butų nuoma joje. Sostinėje tiek prekių, tiek įvairių paslaugų kainos paprastai yra aukštesnės nei kituose miestuose. Būtent nakvynės kaina labiausiai ir skiriasi apgyvendinimas viešbutyje nuo butų nuomos Vilniuje.

Žinoma, jei, pavyzdžiui, komandiruotės išlaidas apmoka Jus siunčianti įmonė, galima leisti sau pasinaudoti ir viešbučių nakvynės paslaugomis. Tačiau jei turite fiksuotą Jums skirtą komandiruotpinigių sumą ir tik nuo Jūsų priklauso, kaip juos išleisite, tuomet geriau rinktis butų nuomą Vilniuje, o sutaupytą lėšų skirtumą geriau skirti vienai kitai laisvalaikio pramogai ar miesto apžiūrai.

STRATEGINĖS VIETOS PRANAŠUMAS

Gali nutikti ir taip, kad toje Vilniaus miesto zonoje, kurioje jūs ketinate praleisti trumpesnį ar ilgesnį laiką, arti nėra jūsų poreikius tenkinančio viešbučio. Papildomos išlaidos kelionei ir laikas, sugaištamas keliaujant, visada apsunkina viešnagę mieste. Todėl renkantis butų nuomą Vilniuje, visada galima išsirinkti butą būtent toje miesto dalyje, kurioje ketinate praleisti daugiau laiko.

DAUGIAU PATOGUMO IR KOMFORTO

Išsinuomoję kambarį viešbutyje, turėsite kažkurį laiką praleisti nedidelėje patalpoje. Daugiau privatumo viešbutyje suteikia tik atskiras vonios kambarys. Norint užkąsti, teks leistis į viešbutyje esantį restoraną, kuriame maisto kainos, žinoma, nėra vienos žemiausių. Užsisakant maistą privačiai į kambarį, šios paslaugos kaina vėl nėra labai maža.

Tuo tarpu naudodamiesi butų nuomos Vilniuje paslaugomis, kiekviename bute tikrai rasite didesnę ar mažesnę virtuvėlę, kurioje galėsite pasigaminti maistą ir taip vėl turėsite galimybę sutaupyti. Nuomojamuose butuose įrengtose virtuvėse paprastai būna visa maisto gamybai reikalinga įranga ir maisto ruošimo įrankiai. Beje, nuomojami butai Vilniuje dažniausiai būna erdvesni už nedidukus viešbučių kambarius.

BUTŲ NUOMA VILNIUJE REIKĖTŲ PASIRŪPINTI IŠ ANKSTO

Jei planuojate apsilankyti Vilnių šiltuoju metų laiku, pasirūpinkite butų ir apartamentų nuoma Vilniuje iš anksto ir rezervuokite jums labiausiai tinkantį butą. Vasaros sezono metu apgyvendinimo paslaugų sfera visuomet suaktyvėja, o paskutinėmis dienomis ieškant vietos nakvynei, gali tekti pasitenkinti žymiai labiau nuo Vilniaus centro ar kitos Jums aktualios vietos nutolusiu butų nuomos Vilniuje variantu.

Atostogų sezonas trumpas, todėl pasirūpinkite butų ir apartamentų nuoma Vilniuje iš anksto. Suteikite sau galimybę praleisti nuostabias atostogas ir laisvalaikį Vilniuje.

 
smart foreash