+370 659 10506

Apie mane

 
Esu Igoris Petrenko,
Regnum Nekilnojamojo turto brokeris.


Man 37 metai. Jau virš 13 metų mano veikla yra susijusi su nekilnojamuoju turtu bei tarpininkavimo pasalugomis. Dažnai tenka ieškoti būstų jaunoms šeimoms, tad suprantu Jus, Jūsų lūkesčius, pageidavimus naujam būstui. Džiaugiuosi, kad savo hobį paverčiau nuolatiniu užsiėmimu teikiančiu malonumą bendraujant su žmonėmis ir padedant jiems žengti bene svarbiausius žingsnius savo gyvenime. Aš padedu tiems, kas nori sėkmingai pasikeisti,  parduoti, pirkti ar išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą Vilniaus mieste.

Kodėl pasirinkau Regnum kompanija ?
Pasirinkau "Regnum" del jos ilgamiates patirties, neribotu galimybiu realizuojant save ir asmenine tobulejimo. Tikiu šia kompanija ir siekiu būti tarp lyderiu.  Dirbu ir tobulėju kartu su savo srities profesionalais. Savo darbą matau kaip reikalingą, prasmingą ir perspektyvią profesiją.
 
Kaip asmenybė esu komunikabilus, organizuotas, visuomet jaučiu stiprų pareigos jausmą. Vertinu kiekvieną klientą ! Man svarbu ir malonu padėti žmonėms įgyvendinti jų lūkesčius ir svajones, spręsti iškylančias problemas.

Galiausiau teigiami rezultatai motyvuoja ir  suteikia daugiau jėgų siekiant užsibrėžto tikslo.
 
Pasiekimai
 
2020 m. 2019 m.  2017 m.  2016 m.
Geriausias Regnum
real estate brokeris
Geriausias 3 ketvirčio
Regnum real estate brokeris
Geriausias 2 ketvirčio
Regnum real estate brokeris
Geriausias 2 ketvirčio
 Regnum real estate brokeris
 


Mano tikslai

Greitai ir kokybiškai spresti visus klientų klausimus, susijusius su nekilnojamu turtu. Taupyti klientų brangų laiką, efektyviai valdant jų nekilnojamą turtą bei sukuriant maksimalią nuolatinę grąžą turto savininkui. Visada siekiu užsibrėžto tikslo Atsižvelgdamas į kliento poreikius siūlau platų nekilnojamo turto paslaugų spektrą nuo ivariu konsultaciju,tarpininnkavimo pasalugu parduotas buta, nama iki skubios,operatyvios pagalbos parduodadant arestuota arba ikesita busta., ir nuolatinės kliento nekilnojamo turto priežiūros iki investicinių projektų

Darbo ypatumai
Dirbdamas su NT objektu, darau viską, kad klientui liktų kuo mažiau rūpesčiu susijusių su jo turto pardavimu. Pradedu nuo rinkos analizės ir tinkamos kainos nustatymo, motyvuotų klientų atranka ir apžiūrų organizavimu, baigiu tinkamu dokumentų parošimu einant pas notarą

Atkreipiu dėmesį į kiekvieną detalę, nes manau, kad kiek viena iš jų yra svarbi. Profesionalios, išsiskiriančios iš daugybės kitų reklamuojamų objektų, nuotraukos. Aiškus, informatyvūs ir lengvai skaitomas aprašymas. Kuo įmanoma platesnis objekto reklamavimas ir jo matomumas. Įvairių kliūčių, susijusių su objekto pardavimu, išankstinis sprendimas. Darbas su potencialiais pirkėjais, jų prieštaravimų suvaldymas, logiškas kainos argumentavimas, derybos...

Visa tai - labai svarbi ir neatsiejama sėkmingo pardavimo eigos dalis, vedanti iki galutinio tikslo – objekto pardavimo per trumpiausia laiką už realią kainą. Tokia mano darbo kulminacija visada atneša man didžiulį vidinį pasitenkinimą ir suteikia energijos pastoviai tobulinti savo paslaugų kokybę.

Tikiu, kad sėkmingo nekilnojamo turto valdymo paslaptis yra klientų lūkesčių viršijimas su kaupu, entuziazmas ir teisingausių sprendimų priėmimas laiku. Esu isitikines, kad didžiausi mano privalumas yra tai, kad kiekvienas klientas man yra svarbiausias, tokiu būdu as kuriu ilgalaikę sėkmingo bendradarbiavimo su klientais strategiją.

Mano paslaugos
Siūlomų tarpininkavimo paslaugų pagrindinis tikslas – greitai ir kokybiškai surasti geriausią sprendimą abiems sandorio šalims. Mano patirtis nekilnojamojo turto srityje Jums užtikrins greitą pardavimo procesą už geriausią turto kainą.


Pardavėjui / Nuomotojui

 Rinkos analize
Prileminarus Buto,Namo, Sklypo
bei komercinu patalpu rinkos
vertes nustatymas

Greiti sprendimai
Pagalba parduodant areštuotą NT
 tvarkant visus sandorio dokumentus

 Pirkimas, pardavimas, nuoma
Profesionali  perkant, parduodant ar nuomojant nekilnojamąjį turtą
Vilniuje
 Dokumentų tvarkymas
Pagalba tvarkant turto nuosavybės
dokumentus
NT administravimas
Pasirūpinsiu jūsų buto ar namo nuomos
užimtumu visus metus
Interesu atstovavimas
Kliento interesų atstovavimas sudarant nekilnojamojo turto sandorius;
     

Objekto fotografavimas
Profesionalus objekto fotografavimas su
veidorodine 
Nikon D90 kamera ir placiakampiu objektivu

Nemokamos konsultacijos
Nemokamos konsultacijos nekilnojamojo turto pardavimo ir nuomos klausimais 
Lietuvoje

Dokumentų tvarkymas
Padėsiu paruošti reikalingus dokumentus pardavimui

 


Pirkėjui / Nuomininkui:

Nemokamos konsultacijos
Konsultacijos NT klausimais
perkant butą arba namą Vilniuje
Greiti sprendimai
Pagalba perkant areštuotą nekilnojamąjį turtą arba su isikolinimais
 Interesu atstovavimas
Pirkėjo arba nuomininko interesų atstovavimas derybose
     

 
Ar galėčiau būti naudingas jums?

Jeigu turite papildomų klausimų, Jūs visada galite susisiekti su manimi. Man būtų malonu, jeigu galėčiau būti naudingas Jums! 

 
smart foreash